Μονοετές+, πιο πλούσιο από ποτέ, με ένα ασυναγώνιστο πακέτο προνομίων!

Το Μονοετές+, το δημοφιλές πρόγραμμα εκπαίδευσης μεταφραστών της σχολής μας, θα μπει στον 33ο χρόνο λειτουργίας του, έχοντας εκπαιδεύσει εκατοντάδες επαγγελματίες μεταφραστές και μεταφράστριες.

Φέτος, το Μονοετές+ είναι πιο πλούσιο από ποτέ και προσφέρει ένα ασυναγώνιστο πακέτο προνομίων σε όσους και όσες επιθυμούν να σπουδάσουν το επάγγελμα του μεταφραστή. Για να το διαπιστώσετε, αρκεί να διαβάσετε τη λίστα με τα προνόμια και τα οφέλη που απολαμβάνουν οι σπουδαστές και οι σπουδάστριές του:

ΔΩΡΑ

• Δωρεάν το βιβλίο Για να μην είμαστε χαμένοι στη μετάφραση: Πώς η γλώσσα διαμορφώνει τη ζωή μας και μεταμορφώνει τον κόσμο των Nataly Kelly και Jost Zetzsche (όφελος €15).
  • Δωρεάν 3 λεξικά από τις εκδόσεις Γλώσσημα & Βερχάιμ (όφελος €145)
    • Ιατρική τεχνολογία & εξοπλισμός (Αγγλικά-Γερμανικά-Ελληνικά)
    • Τηλεπικοινωνίες (Αγγλικά-Γερμανικά-Γαλλικά-Ελληνικά)
    • Μηχανολογία (Αγγλικά-Γερμανικά-Γαλλικά-Ελληνικά)

ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ

• Έκπτωση €200 σε όλες τις εγγραφές έως και την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου 2024.
  • Εκπτώσεις σε λεξικά, γλωσσικά βοηθήματα και εγχειρίδια μεταφρασεολογίας από διάφορους εκδότες, με χρήση της Κάρτας Σπουδαστή (προσφέρεται δωρεάν και ισχύει για αγορές στα φυσικά καταστήματα των εκδοτών σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη και όχι για online αγορές).
  • Έκπτωση 10% στα δίδακτρα όλων των σεμιναρίων εξειδίκευσης για τους/τις αποφοίτους του προγράμματος.

ΠΡΟΝΟΜΙΑ & ΟΦΕΛΗ

• Δωρεάν 6μηνη άδεια του Trados Studio Freelance (όφελος €105).
  • Δωρεάν συμμετοχή στις εξετάσεις πιστοποίησης του Trados Studio (επίπεδα 1, 2 και 3) (όφελος €99).
  • Δωρεάν ετήσια άδεια του Trados Studio Freelance για τους δύο καλύτερους σπουδαστές του ακαδημαϊκού έτους.
  • Παρακολούθηση του σεμιναρίου επαγγελματικής καθοδήγησης «Επάγγελμα: Μεταφραστής» στο πλαίσιο του προγράμματος (όφελος €130).
  • Δυνατότητα εγγραφής στο Ευρετήριο Αριστούχων (με τελικό βαθμό 18 και άνω).
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο Πρόγραμμα Μαθητείας (για τους/τις αριστούχους των τμημάτων).

Το συνολικό όφελος από τα παραπάνω προνόμια υπερβαίνει τα €700!
Κάντε την εγγραφή σας άμεσα και επωφεληθείτε κι εσείς!